خبررسان

خبررسان

كابل قدرت

 

كابل‌هاي مفتولي به كابل هايي گفته مي شود كه يك يا چند رشته مفتول با انعطاف پذيري پايين در كنار هم قرار گرفته اند. معمولاً مقاومت اين نوع از كابل قدرت در درجه دماي ثابت مقداري كمتر از كابل هاي افشان بوده و استحكام مكانيكي آن ها در برابر خوردگي بيشتر مي باشد و به همين دليل در مسافت هاي طولاني تر به كار مي روند.

به دليل تك رشته بودن، احتمال اتصال بدنه در مدارات در اين نوع كابل ها كمتر مي باشد. اين كابل ها گاهاً به نام هاي كابل سخت يا كابل خشك هم به كار مي روند. كابل قدرت 1.5*4 كمان داراي 4 رشته هادي مسي با سطح مقطع 1.5 ميلي متر مربع بوده و لايه ي داخلي آن نوارپيچي با پروپيلن يا اكسترود PVC است. ولتاژ نامي اين كابل 0.6 تا 1 كيلو ولت است و ماكزيمم دماي كاربرد اين هادي 70+ درجه سانتي گراد مي باشد. از كابل قدرت در كابل كشي هاي زميني، داخل يا خارج كانال، جهت تغذيه تأسيسات برقي در فواصل زياد و در صورتي كه احتمال ضربه مكانيكي وجود نداشته باشد استفاده مي شود. كابل مفتول كمان داراي استاندارد ISRI 3569-1 مي باشد.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در ۳۰ مهر ۱۳۹۸ساعت ۱۰:۱۶:۵۳ توسط مهربان| نظرات (0)

‏فوق ليسانسه‌ها

خلاصه داستان سريال تلويزيوني فوق ليسانسه ها اين سريال در ادامه داستان سريال ليسانسه ها، ماجراهاي حبيب (هوتن شكيبا)، مسعود (اميرحسين رستمي) و مازيار (امير كاظمي) را در دو سال بعد از ماجراهاي سريال ليسانسه ها به تصوير مي كشد.

 

ليسانسه ها سريالي به كارگرداني سروش صحت و بازي هوتن شكيبا ، اميرحسين رستمي و امير كاظمي است كه دو فصل موفق را در شبكه سه سيما پشت سر گذاشت.

 

اين سريال كه با استقبال ويژه اي از سوي مخاطبان تلويزيون مواجه شد اين روزها مراحل ساخت سومين فصل خود با عنوان فوق ليسانسه ها را سپري ميكند و بسياري از مخاطبانش منتظر پخش زودتر اين سريال هستند.

 

تصويربرداري سريال فوق ليسانسه ها از آخرين روزهاي فروردين ماه 98 با بازي هوتن شكيبا و آزمون كارشناسي ارشد آغاز شد و با پيوستن بازيگراني جديد به جمع بازيگران قبلي اين سريال مراحل تصويربرداري ادامه يافت.

 

مراحل تصويربرداري سريال فوق ليسانسه ها با حضور بازيگران اصلي و جديد اين سريال در حال انجام است و به احتمال زياد اين سريال زمستان امسال آماده پخش ميشود.

 

هوتن شكيبا بازيگر نقش حبيب ، اميرحسين رستمي بازيگر نقش مسعود و امير كاظمي در نقش مازيار سه شخصيت اصلي سه فصل سريال فوق ليسانسه ها را تشكيل ميدهند كه نقش هر كدام از ويژگي هاي منحصر به فردي برخوردار است.

 

هوتن شكيبا، امير كاظمي، اميرحسين رستمي، عرفان برزين، بهنام تشكر، بيژن بنفشه خواه، مهران رجبي، متين ستوده، رويا مير علمي، كاظم سياحي، عزت الله مهرآوران، سوگل قلاتيان، آتنه فقيه نصيري و ... بازيگراني بودند كه در فصل اول و دوم سريال ليسانسه ها به ايفاي نقش پرداختند و در اين فصل سريال فوق ليسانسه ها هم حضور دارند.

براي كسب اطلاعات بيشتر و مشاهده تصاوير بازيگران فوق ليسانسه ها ميتوانيد به سايت منظوم مراجعه كنيد.


ادامه مطلب
نوشته شده در ۲۳ مهر ۱۳۹۸ساعت ۱۱:۲۴:۵۴ توسط مهربان| نظرات (0)

ماجراي نيمروز 2: رد خون

 

– خونه‌ي افشين رو گشتن. خونه‌ي خواهر منو. به‌شون نگفتي من كي‌ام؟ نگفتي چه كارايي از دست‌ رفيق‌ات برمي‌آد؟

– بوي سيگار مي‌دي.

– اينم گزارش كن.

ماجراي نيمروز 2: رد خون در تاريخ 1398/07/03 اكران شده است.

ماجراي نيمروز ۲ : رد خون

ژانر : درام, سياسي

كارگردان: محمدحسين مهدويان

نويسنده: ابراهيم اميني, حسين تراب نژاد

تهيه كننده: سيد محمود رضوي

سال ساخت:1397

 

بازيگران:

در ادامه بازيگران فيلم ماجراي نيمروز رد خون را مشهده خواهيد كرد.

محسن كيايي, بهنوش طباطبايي, جواد عزتي, هادي حجازي فر, هستي مهدوي, مهدي زمين پرداز, حسين مهري, احمد قزويني, اميرحسين هاشمي

فيلم ماجراي نيمروز رد خون با بازي بازيگران نامدار مورد توجه عموم قرار گرفته است براي كسب اظلاع بيشتر از عوامل ماجراي نيمروز 2: رد خون ادامه مطلب را مشاهده كنيد.

 

عوامل فيلم:

پژوهش: محسن جعفرزاده

مدير فيلمبرداري: هادي بهروز

طراح صحنه و لباس: محمدرضا شجاعي

طراح گريم: شهرام خلج

انتخاب بازيگر و بازيگردان: ابراهيم اميني

موزيك: حبيب خزايي‌فر

مونتاژ: محمد نجاريان

صداگذاري و ميكس: مهرشاد ملكوتي

مدير صدابرداري: هادي ساعدمحكم

مدير برنامه‌ريزي: حسين فلاح

دستيار اول كارگردان: وحيد شيخلر

فيلمبردار: مهران ممدوح

سرپرست گروه فيلمبرداري: محمد ابراهيميان

عكاس: مجيد طالبي

منشي صحنه: فرشته حجازي

جانشين توليد: مسعود زماني

مدير تداركات: عليرضا اصلاني

جلوه‌هاي ويژه ميداني: ايمان كرميان

جلوه‌هاي ويژه بصري: سينا قويدل

مجري طرح و مدير توليد: كامران حجازي

مدير روابط عمومي سيماي مهر: محمدصادق لواساني

محصول موسسه سيماي مهر

حواشي فيلم « سري دوم ماجراي نيمروز»:

نام قسمت دوم «ماجراي نيمروز» مشخص شد: «رد خون»

-فيلمبرداري «ماجراي نيمروز: رد خون» از ۱۹ شهريور آغاز شد و ۲ آذر در پايگاه‌هاي شكاري مهرآباد تهران به پايان رسيد. محمدحسين مهدويان با انتشار پستي درباره پايان فيلمبرداري نوشت: “شكر خدا تا اينجايش به سختي ولي با خوبي و خوشي به انجام رسيد، ولي مي‌دانم براي اينكه اين فيلم رنگ پرده را ببيند، راه سخت‌تري در پيش داريم. ”

ابتدا قرار بود «ماجراي نيمروز » با حضور الناز شاكردوست كليد بخورد، اما شاكردوست كمي بعد به دليل مشكلات جسمي، از بازي در اين فيلم كناره گيري كرد. زيرا او بايد نقشي پرتحرك را در اين فيلم ايفا مي كرد، اما از آنجا كه به‌تازگي از مصدوميتي كه سر فيلم قبلي برايش پيش آمده، رهايي پيدا كرده بود، شرايط جسماني بازي در چنين نقشي را نداشت.

مهرداد صديقيان و احمد مهرانفر دو بازيگر سري اول هستند كه در «رد خون» حضور ندارند.

گروه فيلمبرداري، تدوين و طراحي صحنه، همان‌ گروه فيلم اول است.

چهره‌هاي نظامي و سياسي واقعي زيادي در «ماجراي نيمروز: رد خون» به تصوير كشيده شده اند. شهيد صياد شيرازي يكي از اين چهره‌ها است كه در فيلم حضور موثري دارد.

حسين مهري كه در سري اول در نقش عباس زري‌باف، نفوذي مجاهدين در سيستم اطلاعاتي، ظاهر شده بود در «ماجراي نيمروز رد خون» هم همين نقش را با گريمي متفاوت ايفا مي‌كند.

فيلمبرداري «ماجراي نيمروز: ردخون» قرار بود زودتر از اينها شروع شود: گروه حدود يك ماه مشغول تمرين پينت بال بودند و به دليل قصه پر حجم، مدتها دنبال لوكيشن‌هاي مناسب در اطراف تهران مي‌گشتند. اما ظاهرا با وجود پروانه ساخت فيلم، مثل قسمت اول، اين يكي هم با ترديدهايي درباره ماهيت و نوع برخورد با وقايع سياسي آن روزگار مواجه شد. ترديدهايي كه منجر به بازنويسي متعدد فيلمنامه شد.

محسن كيايي درباره همكاري‌اش با مهدويان در «ماجراي نيمروز۲:رد خون» گفت:

فيلمنامه «ماجراي نيمروز » به دستم رسيده و آن را مطالعه هم كرده بودم اما متاسفانه به دليل اينكه در پروژه ديگري حضور داشتم نتوانستم در آن فيلم حضور داشته باشم. به‌نظرم «ماجراي نيمروز ۲» نسبت به فيلم‌هاي قبلي محمدحسين مهدويان فيلمنامه بسيار بهتري دارد. نقشي كه در «ماجراي نيمروز2 : رد خون» بازي مي‌كنم نسبت به نقش‌هايي كه تا امروز بازي كرده‌ام بسيار متفاوت و كاملا از خودم دور است.


ادامه مطلب
نوشته شده در ۱۰ مهر ۱۳۹۸ساعت ۰۹:۲۲:۴۸ توسط مهربان| نظرات (0)

اسپري مونت سكرت

مونت سكرت به عنوان محصولي پرفروش و پرطرفدار ارائه مي شود در ادامه با اين محصول همراه خواهيد بود.

 بهترين زمان براي استفاده از مواد خوشبوكننده و ضد تعريق در زير بغل، بعد از استحمام است، زيرا اين مواد مجاري غدد را مي‌بندند و موجب كاهش تعريق درطول روز مي‌شوند، اسپري مونت سكرت انتخاب بسياري از مردان خوش سليقه است.

 بعضي‌ افراد هميشه بوي خوبي مي‌دهند تا جايي كه مي‌توان مسير حركت آنها را با عطري كه از خود به‌ جا مي‌گذارند شناسايي كرد. تا به حال از خودتان پرسيده‌ايد راز اين بوي خوش چيست؟

 

مونت سكرت مي تواند اثربخشيي كه مد نظر افراد مي باشد را ايفا كند بي شك اين اسپري از پرظرفدارترين اسپري خوش بو كننده بدن است.

به گزارش ايسنا به نقل از برترين‌ها، مجله زندگي ايده‌آل با اين مقدمه نوشت: به طور حتم اين راز به يك عطر گران‌قيمت محدود نمي‌شود چون در ميان اين افراد خوشبو هستند كساني‌ كه چندان به دنبال خريد عطرهاي گران‌قيمت نيستند و از طرف ديگر افرادي هم فقط عطرهاي گران‌قيمت مي‌خرند ولي هيچ‌گاه چنين خوشبو نيستند؛ اسپري مونت سكرت هر چند نمي‌توان تاثير نوع عطر را هم در اين ماندگاري انكار كرد البته نوع خوب عطر لزوما به معناي گران بودن آن نيست اما جدا از نوع عطر روش‌هايي هم وجود دارد كه مي‌تواند ماندگاري و پايداري عطر را افزايش دهد و نگذارد كه رايحه مطبوع شما به‌زودي و در عرض چند ساعت از بين برود.

 

مونت سكرت Mont Secret 200ml براي آقايان طراحي شده و 48 ساعت ماندگاري دارد.

اسپري مونت سكرت ماندگاري بالا و فوق العاده اي دارد.


ادامه مطلب
نوشته شده در ۲ مهر ۱۳۹۸ساعت ۱۰:۵۵:۳۵ توسط مهربان| نظرات (0)

اسپري چنس چنل خوشبو كننده بدن يكي از وسايل پر كاربرد خانم ها و آقايان است كه حتما در كيف لواززم آرايش يك خانم وجود دارد . اسپري هاي خوشبو كننده انواع مختلفي دارند كه با توجه به نوع كاربرد و سليقه ميتوانيد نوع خاصي از آن را انتخاب كنيد . اما بهتر است قبل از استفاده از آنها درباره اسپري هاي خوشبو كننده بيشتر بدانيد.

اگر دقت كرده باشيد، حتما در سال هاي اخير چشمتان به انواع اسپري هاي زنانه و مردانه ضدعرق هم افتاده و شايد خيلي از شماها، استفاده از اين محصولات سبك، قابل حمل و خوشبو را به انواع مام هاي قديمي ترجيح بدهيد.

اسپري چنس چنل از جمله اسپري هايي است كه با عظري دلپذير مورد توجه سلايق مختلف قرار گرفته است.

اسپري هاي ضدعرق براي پيشگيري از تعريق توليد شده اند نه براي جلوگيري از عرق كردن لباس ها! به همين دليل اگر مي خواهيد نتيجه مطلوبي از عملكرد اين محصولات بگيريد، بايد آنها را مستقيم روي پوست بدنتان اسپري كنيد زيرا آغشته كردن لباس به اسپري هاي ضدعرق، تاثيري در پيشگيري از عرق كردن يا حتي پيشگيري از بدبو شدن ناحيه زير بغل ندارد.

اما چنس چنل يكي از اسپري هاي با عطري شيرين ملايم است كه بي شك مورد پسند همگان قرار ميگيرد و انتخاب مناسبي براي فصل پاييز است.

البته مي توانيد اسپري هاي خوشبوكننده را مستقيم روي پوستتان نزنيد و آنها روي لباستان اسپري كنيد اما برخي از اين اسپري ها، حاوي تركيب هايي هستند كه تماس مستقيم آنها با پارچه لباس، باعث ايجاد لكه روي آن مي شود. بهتر است اين را هم بدانيد كه قبل از استفاده از انواع خوشبوكننده يا ضدعرق اسپري ها، پوست بدنتان بايد كاملا خشك و تميز باشد. بهتر است با چنس چنل آشنا شويد . چنس چنل مي تواند جدابيت شما را دوچندان كند و عطر خاصي به شما ببخشد.

اسپري چنس چنل انتخابي مناسب براي شا عزيزان خواهد بود.


ادامه مطلب
نوشته شده در ۲ مهر ۱۳۹۸ساعت ۱۰:۵۴:۱۷ توسط مهربان| نظرات (0)

اسپري چنس چنل خوشبو كننده بدن يكي از وسايل پر كاربرد خانم ها و آقايان است كه حتما در كيف لواززم آرايش يك خانم وجود دارد . اسپري هاي خوشبو كننده انواع مختلفي دارند كه با توجه به نوع كاربرد و سليقه ميتوانيد نوع خاصي از آن را انتخاب كنيد . اما بهتر است قبل از استفاده از آنها درباره اسپري هاي خوشبو كننده بيشتر بدانيد.

اگر دقت كرده باشيد، حتما در سال هاي اخير چشمتان به انواع اسپري هاي زنانه و مردانه ضدعرق هم افتاده و شايد خيلي از شماها، استفاده از اين محصولات سبك، قابل حمل و خوشبو را به انواع مام هاي قديمي ترجيح بدهيد.

اسپري چنس چنل از جمله اسپري هايي است كه با عظري دلپذير مورد توجه سلايق مختلف قرار گرفته است.

اسپري هاي ضدعرق براي پيشگيري از تعريق توليد شده اند نه براي جلوگيري از عرق كردن لباس ها! به همين دليل اگر مي خواهيد نتيجه مطلوبي از عملكرد اين محصولات بگيريد، بايد آنها را مستقيم روي پوست بدنتان اسپري كنيد زيرا آغشته كردن لباس به اسپري هاي ضدعرق، تاثيري در پيشگيري از عرق كردن يا حتي پيشگيري از بدبو شدن ناحيه زير بغل ندارد.

اما چنس چنل يكي از اسپري هاي با عطري شيرين ملايم است كه بي شك مورد پسند همگان قرار ميگيرد و انتخاب مناسبي براي فصل پاييز است.

البته مي توانيد اسپري هاي خوشبوكننده را مستقيم روي پوستتان نزنيد و آنها روي لباستان اسپري كنيد اما برخي از اين اسپري ها، حاوي تركيب هايي هستند كه تماس مستقيم آنها با پارچه لباس، باعث ايجاد لكه روي آن مي شود. بهتر است اين را هم بدانيد كه قبل از استفاده از انواع خوشبوكننده يا ضدعرق اسپري ها، پوست بدنتان بايد كاملا خشك و تميز باشد. بهتر است با چنس چنل آشنا شويد . چنس چنل مي تواند جدابيت شما را دوچندان كند و عطر خاصي به شما ببخشد.

اسپري چنس چنل انتخابي مناسب براي شا عزيزان خواهد بود.


ادامه مطلب
نوشته شده در ۲ مهر ۱۳۹۸ساعت ۱۰:۵۴:۱۴ توسط مهربان| نظرات (0)

[ ۱ ]

آخرين مطالب
» كابل افشان
» كابل شبكه
» كابل شبكه
» نازنين بياتي
» سيني كابل
» كابل شبكه لگراند
» محافظ پيشرانه
» لوله كاروگيت
» كابل سبك
» كابل كنترل


 Design By : Pichak