خبررسان

خبررسان

كابل شبكه لگراند

كابل شبكه لگراند Cat6 UTP با پارت نامبر (كد كالا) 032755 از كابل هاي Twisted Pair يا زوج به هم تابيده محسوب مي شود كه از 4 زوج سيم به هم تابيده شده تشكيل شده است. اين كابل داراي استاندارد Cat6 است كه از سرعت هاي تا 1 گيگابيت بر ثانيه و پهناي باند 250 مگاهرتز پشتيباني مي كند و از پرفروش ترين كابل هاي شبكه در بازار ايران است.

كابل شبكه لگراند از نوع UTP يا همان UTP است به اين معني كه هيچ گونه شيلد يا فويلي در آن به كار نرفته است، بنابراين بيشتر مناسب استفاده در تجهيزات پسيو شبكه UTP است. عدم استفاده از شيلد در اين كابل باعث مي شود كه توانايي حذف نويز و تداخل الكترومغناطيسي (EMI)نداشته باشد. اما اين امر به اين معني نيست كه كيفيت پاييني دارد بلكه از اين كابل مي توان براي بيشتر كاربردهاي عادي استفاده كرد.

روكش اين محصول از جنس PVC است كه مقاومت خوبي نسبت به آتش سوزي دارد و از خوردگي و پوسيدگي كابل جلوگيري مي كند. اما از معايب اين نوع پوشش مي توان به ايجاد دود و شعله زياد در هنگام سوختن و سمي بودن دود حاصل از سوختن (بر خلاف روكش LSZH) اشاره كرد. قيمت كابل هاي PVC به مراتب كمتر از كابل هاي LSZH است.

كابل شبكه لگراند Cat6 UTP در رنگ آبي عرضه مي شود و مانند ساير محصولات شبكه لگراند داراي بسته بندي سفيد و قرمز است. اين كابل شبكه در بسته هاي 305 متري موجود است.

بهتر است كه از اين كابل در شبكه هايي استفاده شود كه از تجهيزات شبكه لگراند بهره مي برند، زيرا بيشترين سازگاري را با تجهيزات لگراند دارد. البته استفاده كردن از آن در ساير شبكه ها نيز مشكلي ندارد. مهم ترين ويژگي كابل UTP لگراند اين است كه قادر به پاس كردن تست هاي فلوك چنل و پرمننت به هدروم بالا مي باشد.


ادامه مطلب
نوشته شده در ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت ۰۳:۴۱:۴۱ توسط مهربان| نظرات (0)

محافظ پيشرانه

تعريف محافظ :  دستگاه محافظ برق وسيله اي الكترونيكي مي باشد كه براي محافظت از رايانه، يخچال، تلويزيون، كولر گازي و تمامي دستگاه هاي الكترونيكي در مقابل آسيب هاي ناشي از نوسانات برق، شوك هاي ناگهاني و همچنين كنترل آن ها طراحي و ساخته شده است، محافظ پيشرانه از جمله دستگاه هايي است كه كليه نياز هاي برق رساني، حفاظت و كنترل برق  لوازم برقي شمابرآورده مي كند.

با توجه به حساس بودن لوازم صوتي  و تصويري و كامپيوتر نسبت به نوسانات و قطع و وصل ناگهاني برق شهري، استفاده از يك محافظ پيشرانه  در كنار اين وسايل لازم و ضروري است.دستگاه هاي محافظ برق معمولا در برابر ورودي پايين تر از 170 ولت و بالاتر از 245 ولت، جريان را قطع و مانع از آسيب رسيدن به لوازم خانگي برقي شما مي گردد.

نوسان برق چيست ؟ همانطور كه مي دانيم برق شهر داراي مشخصه استانداردي براي هر كشور مي باشد كه در سرتاسر آن كشور ثابت مي باشد. براي مثال برق كشور ما براي مصارف خانگي 220 ولت، 50 هرتز مي باشد كه لوازم وارداتي يا توليد شده بايد اين مقادير را رعايت كنند.

برق توليد شده در سدها و نيروگاه ها با ولتاژ بالا براي انتقال با كمترين اتلاف انرژي از طريق دكل هاي فشار قوي به شهرها انتقال يافته و در آنجا از طريق مبدل هاي كاهنده كاهش يافته و سپس به بخش هاي مختلف شهر منتقل مي گردد كه در انتهاي اين مسير باز مبدل هاي كاهنده كه اغلب در كوچه و خيابان ها ديده ايم به مقدار قابل قبول و مصرف در خانه تبديل مي شود كه دراين مرحله چندين مشترك به صورت موازي از يك مبدل استفاده مي كنند.

ارت Earth : وقتي بحث نوسان برق مطرح مي شود مسئله ارت ساختمان نيز به ميان مي آيد، براي مشخص شدن يك مرجع براي برق توليد شده و جذب نويزهاي توليدي توسط وسايل برقي يك اتصال به زمين در محل توليد برق انجام مي شود كه در سرتاسر شبكه يكسان خواهد بود.

در مدت ارسال جريان برق تا وسيله برقي داخل منزل تداخل هاي زيادي بوجود مي آيد كه باعث تغيير لحظه اي در مقادير استاندارد برق شهري مي شود كه به موارد زير مي توان اشاره كرد:

رعد و برق، موج بادهاي الكتريسيته ساكن، استفاده از دستگاه هاي پر مصرف خارج از ظرفيت مشترك، استفاده از دستگاه هاي برقي غير استاندارد، استفاده از لوازم پر مصرف در ساعات اوج و ….، بنابراين محافظ پيشرانه از وسايل مورد نيازي است كه در تمامي مكان ها استفاده مي شود.


ادامه مطلب
نوشته شده در ۲۲ آبان ۱۳۹۸ساعت ۰۶:۱۹:۰۹ توسط مهربان| نظرات (0)

لوله كاروگيت

لوله كاروگيت به انگليسي يكي از انواع لوله هاي پلي اتيلن دوجداره مي باشد كه داراي سطح خارجي اسپيرال (فنري يا مارپيچي) و سطح داخلي يكپارچه و صيقلي مي باشد. لوله كاروگيت به لوله پلي اتيلن فاضلابي نيز معروف است. جهت تهيه كاتالوگ سايزبندي و مشخصات فني مي توانيد با شماره هاي شركت تماس بگيريد.

لوله كاروگيت همانطور كه در تصوير ميبينيد به لوله هايي گفته ميشود كه داراي دو جداره مجزا، يكي بيروني با شكل ظاهري موج دار و يا به عبارتي حلقه حلقه و يكي لايه دروني كه داراي سطحي صاف ميباشد و جهت عبور سيالات با ماهيتهاي فاضلابي اسيدي و قليايي و پسابهاي صنعتي مورد استفاده قرار ميگيرند.

لوله كاروگيت فشار بار داخلي ندارند يعني سيال در حال عبور از داخل اين لوله ها داراي فشار بار داخلي نيست و اين لوله ها عملا به عنوان يك جوي زير زميني وظيفه انتقال سيالات مايع را به عهده دارند . لوله هاي كاروگيت داراي يك سطح بيروني نيز ميباشند كه به صورت حلقه حلقه و داراي استحكام بالا يي ميباشند و كليه فشارهاي سطحي و زير سطحي اعم از بار زنده و مرده را در زير سطح زمين متحمل ميشوند و علت اين حلقه حلقه شدن سطح لوله به دليل استحكام بخشي به لوله ميباشد . لوله هاي كاروگيت در سه بخش فشاري دسته بندي ميگردند .


ادامه مطلب
نوشته شده در ۲۲ آبان ۱۳۹۸ساعت ۰۵:۵۴:۱۰ توسط مهربان| نظرات (0)

كابل سبك

كابل هاي سبك معمولاً در صنعت ساختمان سازي و تجهيزات داخلي به كار

مي روند. كابل سبك اغلب به شكل افشان يا همان انعطاف پذير معرفي

شده و در موارد معدودي نيز به شكل مفتول يا تك رشته مي باشند. ولتاژ كاري

آنها معمولاً 250 الي 500 ولت است. كابل سبك داراي هادي از جنس مس هستند و استفاده از اين كابل ها، اغلب درون لوله ها و تجهيزات داخلي مي باشد. پيمانكاران و خريداران مي توانند به راحتي كابل هاي سبك خود را با برند

 

 مورد علاقه خود مشاهده كرده و از قيمت آن ها آگاهي يابند. همچنين تمام فروشگاه هايي كه در راندنو، كابل سبك خود را قيمت گذاري كرده اند، مي توانند استعلام هاي مربوط به خريد كابل را دريافت و پيش فاكتور آن را براي خريداران ارسال نمايند. امروزه كارخانه هاي زيادي اقدام به توليد كابل هاي سبك كرده و صادرات اين كالا نيز مورد استقبال قرار گرفته است.


ادامه مطلب
نوشته شده در ۲۰ آبان ۱۳۹۸ساعت ۰۲:۲۴:۵۰ توسط مهربان| نظرات (0)

كابل كنترل

كابل هاي كنترل معمولاً جهت انتقال سيگنال هاي آنالوگ و ديجيتال در پست ها و

تجهيزات الكتريكي بكار مي روند. كابل كنترل در سيستم هاي حفاظت و كنترل نيز كاربرد دارند. ولتاژ كار و جريان عبوري از اين نوع كابل ها نيز معمولاً در رنج پاييني مي باشد. اين كابل ها به دو صورت شيلددار و بدون شيلد توليد مي شوند. در پلت فرم راندنو، فروشندگاني كه كابل هاي فرمان و كابل كنترل را ارائه مي دهند، به آساني محصولات خود را قيمت گذاري كرده و در دسترس خريداران قرار مي دهند. كابل هاي كنترل معرفي شده در راندنو، توليد كارخانه هاي معتبر بوده و داراي استانداردهاي شبكه برق ايران نيز مي باشند. در سايت راندنو، سعي بر اين است كه بهترين برندهاي توليدكننده كابل كنترل، معرفي شده و فروشندگان آن ها نيز با تمام جزئيات به خريداران محترم نمايش داده شوند. كابل هاي كنترل معمولاً داراي تعداد رشته هادي هاي متفاوتي نسبت به كابل هاي ديگر بوده و جنس هادي آن ها از مس يا آلومينيوم مي باشد.


ادامه مطلب
نوشته شده در ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت ۰۴:۳۴:۱۰ توسط مهربان| نظرات (0)

كابل مخابرات

 

كابل 6 زوج 05 هوايي مسي كمان از نوع كابل هاي مخابراتي است كه براي انتقال امواج الكترومغناطيسي استفاده مي شوند و در حقيقت اين نوع كابل ها راهنمايي براي امواج مغناطيسي هستند. كابل مخابرات در حالت خم شو در دامنه حرارتي 5- تا 50+ درجه سانتي گراد و در حالت ثابت در دامنه حرارتي 30- تا 70+ درجه سانتي گراد قرار دارد. كاربرد كابل 6 زوج 05 هوايي مسي كمان در تأسيسات تلفن داخل ساختمان و مراكز تلفن به صورت ثابت در زير يا روي كار است و استفاده از اين كابل ها در خارج از ساختمان تنها به صورت نصب بر روي ديوار مجاز بوده و در زير زمين كاربردي ندارند. كابل 6 زوج 05 هوايي مسي كمان داراي 10 زوج كابل با هادي مسي و قطر 0.5 ميلي متر مي باشد.

انواع كابل مخابراتي

 

كابل مخابرات در 2 نوع زميني و هوايي مي باشند كه با رنگ هاي مشكي و طوسي شناخته مي شوند. تعداد زوج هاي هادي موجود در داخل اين كابل ها، به عنوان شناسه آنها استفاده مي شود. قطر اين هادي ها از 0.4 تا 0.8 ميلي متر متفاوت بوده كه با توجه به تقاضا و كيفيت اجرا بكار مي رود. شركت كمان ازسال 1370 تاسيس شده است و در سال 1373 موفق به دريافت گواهينامه استاندارد ISIRI و اخذ پروانه بهره برداري شده است. امروزه كابل مخابرات  اين شركت يكي از نام هاي شناخته شده در صنعت برق است زيرا كه در زمينه هاي مختلف برق كشور اعم از صنايع نفت، گاز، پتروشي، پروژه هاي ساختماني، ادارات برق و مخابرات كاربرد دارد. از محصولات اين شركت مي توان به سيم و كابل افشان، كابل هاي مفتول، كابل جوشكاري، كابل زوجي و كابل و سيم كواكسيال اشاره كرد. كابل 6 زوج 05 هوايي مسي كمان يكي از كابل هاي پر كاربرد اين برند است كه با توجه به محبوبيت بردن بسيار پر فروش است.


ادامه مطلب
نوشته شده در ۱۶ آبان ۱۳۹۸ساعت ۰۲:۵۰:۲۵ توسط مهربان| نظرات (0)

‏حسين اميدي‏

حسين اميدي، بازيگر سينما و تلويزيون، در آثاري همچون سريال تلويزيوني «ساخت ايران 2»، فيلم سينمايي «چهارراه استانبول» و فيلم تلويزيوني «از تهران تا قافله» فعاليت داشته است. در ادامه مي توانيد بي.گرافي و ديگر آثار حسين اميدي را مشاهده كنيد همراه ما باشيد.

 

بيوگرافي حسين اميدي

 

حسين اميدي بازيگر ايراني است. او فوق ليسانس بازيگري از دانشگاه تربيت مدرس(1394)، ليسانس بازيگري تئاتر از دانشكده هنر و معماري(1387) و مدرك بازيگري مقدماتي و پيشرفته از خانه تئاتر كرج(1381) دارد. حسين اميدي از سال 1385، عضو انجمن بازيگران خانه تئاتر است. وي بازيگري را از تئاتر و اجراهاي دانشگاهي آغاز كرد كه از كارهاي او مي‌توان به «چگورا» به كارگرداني كامبيز اسدي، «عروس,افسوس,كابوس, بلوتوث» به كارگرداني آرش ميرطالبي و «ولپن» به كارگرداني مهدي كوشكي اشاره كرد. حسين اميدي جايزه اول بازيگري مرد براي نمايش «عروس,افسوس,كابوس بلوتوث» از جشنواره تئاتر تجربه سال 1387 و ديپلم افتخاربازيگر مرد جشنواره تئاتر فجر سال 1390 براي بازي در نمايش «به مراسم مرگ داداش خوش آمديد» كسب كرد.


ادامه مطلب
نوشته شده در ۱۶ آبان ۱۳۹۸ساعت ۰۲:۴۵:۰۰ توسط مهربان| نظرات (0)

ترانسفورماتور

 

ترانسفورماتورهاي قدرت معمولاً جهت خطوط توزيع و انتقال و براي كاهش تلفات به كار مي روند. اين ترانسفورماتورها جديداً به صورت كم تلفات و در گذشته به صورت نرمال توسط كارخانه ها ارائه مي شوند. ترانسفورماتورها داراي يك هسته مركزي و يك مخزن روغن مي باشند. در نوع كم تلفات، جنس ورق هسته نسبت به نوع نرمال متمايز مي باشد. راندنو مرجع معرفي شركت ها و نمايندگان فروش ترانسفورماتورهاي قدرت است. در پلتفرم راندنو، خريداران مي توانند ترانس هاي قدرت از KVA 25 الي KVA 2000 و انواع ترانسفورماتور هاي فوق توزيع را با قيمت و مشخصات نمايندگان اصلي آن ها مشاهده نمايند. شركت هاي ايران ترانسفو، نيرو ترانسفو و آريا ترانسفو از بهترين و محبوب ترين كارخانه هاي توليدكننده اين محصول مي باشند. خريداران مي توانند استعلام خود را در سايت قرار داده و در اسرع وقت پيش فاكتورهاي مربوطه را از نمايندگان دريافت نمايند.


ادامه مطلب
نوشته شده در ۱۱ آبان ۱۳۹۸ساعت ۰۲:۳۱:۵۶ توسط مهربان| نظرات (0)

 

سركابل

 

سركابل هاي برق معمولاً جهت اتصال كابل ها به ديگر اتصالات برق كاربرد

دارند. جنس عايق آنها از پليمر مقاوم بوده و و در برابر اشعه ايكس نيز مقاوم هستند. سركابل ها به انواع مختلف حرارتي و سرد و با ولتاژهاي فشار ضعيف و

فشار متوسط مانند 1 كيلوولت، 12 كيلوولت و 20 كيلوولت تقسيم مي شوند.

سركابل هاي برق با انواع برندها در راندنو، در دسترس پيمانكاران محترم قرار

گرفته است. برخي از اين سركابل ها، ساخت داخل و برخي ديگر ساخت كشورهاي خارجي همچون آلمان و چين مي باشد. فروشگاه هاي فروشنده سركابل در راندنو، اغلب در زمينه برق قدرت فعاليت دارند و سركابل هاي خود را روزانه قيمت گذاري كرده و در صورت تأييد، آماده ارسال آنها به هر نقطه از ايران مي باشند. در راندنو خريداران مي توانند با توجه به ولتاژ كار سيستم خود، سركابل مورد نظر خود را پيدا كرده و پس از تأييد، با فروشگاه هايي كه قيمت گذاري كرده اند، در ارتباط باشند. براي خريد سركابل و اطلاع از قيمت سركابل با ما همراه باشيد.

 

 

 

 

 

 

 ادامه مطلب
نوشته شده در ۸ آبان ۱۳۹۸ساعت ۰۱:۲۷:۰۷ توسط مهربان| نظرات (0)

خلاصه داستان فيلم سينمايي هزارتو

زندگي ي هزارتووي پيچيده‌اس ٬ همه آدما دنبال راهي براي فرار هستند اما فقط ي راه خروج وجود داره و تا موقعي كه به مركزش نرسي متوجه‌اش نمي‌شي فيلم سينمايي هزارتو ..

فيلم سينمايي هزارتو به كارگرداني اميرحسين ترابي، نويسندگي طلا معتضدي و تهيه‌كنندگي سپهر سيفي محصول سال ۱۳۹۷ است. نام قبلي اين فيلم لابيرنت بوده‌است.

اين فيلم در تاريخ ۱ آبان ۱۳۹۸ در سينماهاي ايران اكران شده است.

بازيگران فيلم هزارتو

در ادامه بازيگران فيلم سينمايي هزارتو را خواهيد ديد

شهاب حسيني

ساره بيات

غزاله نظر

پژمان جمشيدي

عليرضا ثاني‌فر

شيرين يزدان‌بخش

فريبا جدي‌كار

مريم معصومي

مهسا باقري

عوامل فيلم سينمايي هزارتو

در ادامه مي توانيد ساير عوامل فيلم سينمايي هزارتو را مشاهده ميكنيد.

نويسنده: طلا معتضدي، مجري‌طرح و مديرتوليد: حسين اكبري، تدوين: سپيده عبدالوهاب، مدير صدابرداري: داريوش صادقپور، طراح صحنه: حجت اشتري، صداگذاري: عليرضا علويان، طراح گريم: سيدجلال موسوي، طراح لباس: ندا نصر، دستيار اول كارگردان و برنامه‌ريز: حسين فلاح، جلوه‌هاي بصري: وحيد قطبي‌زاده، جلوه‌هاي ويژه ميداني: آرش آقابيگ، جانشين‌توليد و مدير تداركات: امير يميني، منشي صحنه: ماريا ميرنژاد، دستيار اول فيلمبردار: مجتبي شادرو، گروه فيلمبرداري: مسعود عباسي، محمد نصيري، حسن رحيمي، محمد بختياري، مهدي عليزاده، گروه صحنه: رامين كرد علي‌وند، مسعود حاجي‌عباسي، گروه صدا: اشكان مزين‌پور، علي سلطاني، گروه چهره پردازي: مونا جعفري، سعيد دهقاني

براي اطلاع از جزئيات فيلم سينمايي هزارتو مي توانيد سايت منظوم را مشاهده كنيد.


ادامه مطلب
نوشته شده در ۸ آبان ۱۳۹۸ساعت ۰۱:۲۵:۵۷ توسط مهربان| نظرات (0)

[ ۱ ]

آخرين مطالب
» كابل افشان
» كابل شبكه
» كابل شبكه
» نازنين بياتي
» سيني كابل
» كابل شبكه لگراند
» محافظ پيشرانه
» لوله كاروگيت
» كابل سبك
» كابل كنترل


 Design By : Pichak