خبررسان

خبررسان

كابل شبكه لگراند

كابل شبكه لگراند Cat6 UTP با پارت نامبر (كد كالا) 032755 از كابل هاي Twisted Pair يا زوج به هم تابيده محسوب مي شود كه از 4 زوج سيم به هم تابيده شده تشكيل شده است. اين كابل داراي استاندارد Cat6 است كه از سرعت هاي تا 1 گيگابيت بر ثانيه و پهناي باند 250 مگاهرتز پشتيباني مي كند و از پرفروش ترين كابل هاي شبكه در بازار ايران است.

كابل شبكه لگراند از نوع UTP يا همان UTP است به اين معني كه هيچ گونه شيلد يا فويلي در آن به كار نرفته است، بنابراين بيشتر مناسب استفاده در تجهيزات پسيو شبكه UTP است. عدم استفاده از شيلد در اين كابل باعث مي شود كه توانايي حذف نويز و تداخل الكترومغناطيسي (EMI)نداشته باشد. اما اين امر به اين معني نيست كه كيفيت پاييني دارد بلكه از اين كابل مي توان براي بيشتر كاربردهاي عادي استفاده كرد.

روكش اين محصول از جنس PVC است كه مقاومت خوبي نسبت به آتش سوزي دارد و از خوردگي و پوسيدگي كابل جلوگيري مي كند. اما از معايب اين نوع پوشش مي توان به ايجاد دود و شعله زياد در هنگام سوختن و سمي بودن دود حاصل از سوختن (بر خلاف روكش LSZH) اشاره كرد. قيمت كابل هاي PVC به مراتب كمتر از كابل هاي LSZH است.

كابل شبكه لگراند Cat6 UTP در رنگ آبي عرضه مي شود و مانند ساير محصولات شبكه لگراند داراي بسته بندي سفيد و قرمز است. اين كابل شبكه در بسته هاي 305 متري موجود است.

بهتر است كه از اين كابل در شبكه هايي استفاده شود كه از تجهيزات شبكه لگراند بهره مي برند، زيرا بيشترين سازگاري را با تجهيزات لگراند دارد. البته استفاده كردن از آن در ساير شبكه ها نيز مشكلي ندارد. مهم ترين ويژگي كابل UTP لگراند اين است كه قادر به پاس كردن تست هاي فلوك چنل و پرمننت به هدروم بالا مي باشد.

نوشته شده در ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت ۰۳:۴۱:۴۱ توسط مهربان| نظرات (0)

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]

آخرين مطالب
» كابل افشان
» كابل شبكه
» كابل شبكه
» نازنين بياتي
» سيني كابل
» كابل شبكه لگراند
» محافظ پيشرانه
» لوله كاروگيت
» كابل سبك
» كابل كنترل


 Design By : Pichak